Filtruj

Praca Kierownik Gospodarczy - Warszawa

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWNIK ZESPOŁU ELEKTRORADIOLOGÓW K/M

SPECJALISTYCZNA PRZYCHODNIA LEKARSKA DLA PRACOWNIKÓW WOJSKA SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJSPECJALISTYCZNA PRZYCHODNIA LEKARSKA DLA PRACOWNIKÓW WOJSKA SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
Warszawa

Zakres obowiązków: - nadzór nad właściwą organizacją pracy podległego personelu (elektroradiolodzy: rtg, mammografia, eeg) zapewniającą realizację zadań, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy i uregulowaniami wewnętrznymi, w tym: planowanie pracy, układanie grafików podległym pracownikom, ...

05.06.202405.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Koordynator Trenerów Personalnych, Warszawa, Stellar

STELLARSTELLAR
Warszawa

Trenuj swoją karierę i dołącz do #TeamStellar! Lokalizacja: Warszawa, ul. Grzybowska 63 Forma zatrudnienia: umowa zlecenie lub kontrakt gospodarczy na część etatu, Wymagane doświadczenie: ukończony kurs instruktora ćwiczeń siłowych lub trenera personalnego oraz kilkuletnie doświadczenie w prowad...

Umowa zlecenieumowa zlecenie

Kierownik Zmiany Tarchomin/Białołęka

DOMINOS PIZZADOMINOS PIZZA
Warszawa

Dołącz do Domino’s Pizza jako Kierownik Zmiany Z czym przyjdzie Ci się zmierzyć: - Współrealizacją celów sprzedażowych poprzez wsparcie zespołu pracującego na zmianie. - Aktywną pracą w restauracji - Zarządzaniem zmianą, w celu zapewnienia przestrzegania standardów firmy przez zespół. - Wsparci...

od 32 zł