Filtruj

Praca Montaz Obuwia - Warszawa

1-3 z 3 ofert pracy

Monter konstrukcji/pracownik budowlany

nowa oferta
HK MONATGEHK MONATGE
Warszawa

HK MONTAGE ZATRUDNIA!Szukamy MONTERÓW do montaży na budowach w całej Polsce - obecnie prowadzimy proces na stanowiska w Sosnowcu, Wrocławiu oraz Legnicy - zapewniamy zakwaterowanie!Nasze wymagania:- doświadczenie w realizacji robót montażowych - np. montaż okien czy płyt- współpraca z zespołem- obsł...

14.05.202414.05.2024

Technik Cylindrów Hydraulicznych

nowa oferta
Warszawa (metro Natolin)

Opis stanowiska: • Naprawa, przegląd i modyfikacja dużych cylindrów hydraulicznych• Rozkładanie, naprawa, montaż i testowanie różnych typów cylindrów hydraulicznych (również kompozytowych) oraz napędów mechanicznych• Praca zgodnie ze specyfikacjami technicznymi pod nadzorem przełożonego• Współpraca ...

Elektryk budowlany, pomocnik elektryka, niemiecka Umowa

IMS GMBHIMS GMBH
Warszawa

Jestes elektrykiem z wyksztalcenia? Pomocnikiem elektryka z doswiadczeniem? Chetnie Ci w tym pomozemy! Nie czekaj, znajdz prace juz dzis !Firma IMS GmbH aktualnie poszukuje pracownikow na stanowiska: ELEKTRYK / ELEKTROMONTER / POMOCNIK ELEKTRYKA na niemiecka umowa o prace na pelen etat. Praca i zlec...

13.05.202413.05.2024