Filtruj

Praca Montazysta - Warszawa

1-3 z 3 ofert pracy

Stolarz - Montażysta mebli na wymiar

nowa oferta
BEMO MEBLE KAMIL KOZIARABEMO MEBLE KAMIL KOZIARA
Warszawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Montaż mebli na wymiar według projektu i wskazań klienta; Czytanie i interpretacja rysunków technicznych oraz planów montażowych; Przygotowanie i organizacja niezbędnych narzędzi i materiałów do montażu; Montaż konstrukcji mebli, takich jak szafki, regały, biurka, stoły, łóżka itp...

11.05.202411.05.2024

KONTROLER JAKOŚCI - PRACA NA TERENIE CAŁEJ POLSKI K/M

nowa oferta
ENERGO - SECURITY SERWIS SP. Z O.O.ENERGO - SECURITY SERWIS SP. Z O.O.
Warszawa

Zakres obowiązków: Kontrola jakości pracy montażystów i serwisantów. Współpraca z projektantami. Tworzenie wytycznych w oparciu o projekt, standardy i normy. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe język obcy - polski (mowa: C2 - biegły, pismo: C2 - biegły) zawód - Kierownik projektu Wymagania...

10.05.202410.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Montazysta Mebli poszukiwany

nowa oferta
ARTEMARTEM
Blizne Łaszczyńskiego

Poszukujemy samodzielnych montazystow mebli. Poszukujemy dla montazu u klienta jak i na warsztacie. Potrzebujemy tylko ludzi z doswiadczeniem....

09.05.202409.05.2024
od 5000 zł