Filtruj

Praca Monter Zabudowy - Warszawa

1-3 z 3 ofert pracy

Monter suchej zabudowy oraz sufitów modułowych

AMAGUN.BUDMARAMAGUN.BUDMAR
Warszawa

Podejmę współpracę samodzielnych monterów lub brygad, zajmujących się suchą zabudową. Szukam także brygad do montażu sufitów modułowych. Obowiązki: Wykonywanie prac wykończeniowych, montaż płyt gk lub montaż sufitów modułowych. Wymagania: Doświadczenie w pracach remontowych i wykończeniowych. U...

27.05.202427.05.2024
od 7000 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Monter / serwisant

ŁUKASZŁUKASZ
Warszawa

Firma INTRAK S.C. jest producentem części oraz akcesoriów dla branży Automotive. Specjalizujemy się w produkcji zawieszeń pneumatycznych do samochodów dostawczych. Miejsce pracy: Warszawa, Bemowo Do obowiązków osoby zatrudnionej na w/w stanowisku należeć będzie: montaż zawieszeń pneumatycznych ...

22.05.202422.05.2024
od 6000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

MONTER ZESPOŁÓW MECHANICZNYCH

WOJSKOWE ZAKŁADY ŁĄCZNOŚCI NR 1 S. A.WOJSKOWE ZAKŁADY ŁĄCZNOŚCI NR 1 S. A.
Zegrze Południowe

Zakres obowiązków: - Wykonywanie obróbki ślusarskiej elementów złożonych kształtach i klasach dokładności określonych wg. dokumentacji technicznej. - Obsługa różnego typu maszyn i urządzeń np. nożyce gilotynowe, prasy, wiertarki, przecinarki, szlifierki kątowe, suwnicy. - Montaż i uruchomienie zespo...

24.05.202424.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0337 s