Filtruj

Praca Ms - Warszawa

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik administracyjny

Warszawa

Zadania: Wsparcie administracyjne kancelarii banku Przyjmowanie i wydawanie korespondencji Ewidencjonowanie przesyłek w aplikacji bankowej Obsługa skrzynki pocztowej Dekretowanie pism Wymagania: Dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 8 -16 Znajomość pakietu MS Office (szczegól...

24.04.202424.04.2024

Specjalista ds. logistycznej obsługi Klienta

Płochocin

Dla naszego Klienta z branży budowlanej, wiodącego producenta na rynku techniki deskowań i rusztowań, poszukujemy: Specjalistay ds. logistycznej obsługi Klienta Zakres odpowiedzialności: organizacja transportu, koordynacja dostaw i zwrotów do/od Klientów, monitorowanie i planowanie zapotrzebowania m...

22.04.202422.04.2024

Asystent/ka działu HR

MANPOWERGROUPMANPOWERGROUP
Warszawa

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy...