Filtruj

Praca Niepubliczne - Warszawa

1-3 z 3 ofert pracy

Przedszkole zatrudni dyrektora,

nowa oferta
PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNEPRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE
Warszawa

Przedszkole zatrudni dyrektora. Wymagania dla osób kandydujących : minimum 4-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku dyrektora przedszkola lub szkoły. Udokumentowane wykształcenie uprawniające do pracy na stanowisku dyrektora. Radość i zamiłowanie do pracy pedagogicznej. Prosimy o dołączenie nast...

05.06.202405.06.2024

PSYCHOLOG W OKRĘGOWYM OŚRODKU WYCHOWAWCZYM K/M

nowa oferta
OKRĘGOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY W WARSZAWIE FALENICYOKRĘGOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY W WARSZAWIE FALENICY
Warszawa

Zakres obowiązków: 1) przeprowadzenie rozmowy wstępnej oraz sporządzenie podstawowej informacji o nieletniej przyjętej do ośrodka, 2) prowadzenie badań i działań diagnostycznych w zakresie rozpoznania indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych wychowanek, 3...

Umowa o pracęumowa o pracę

Pedagog specjalny poszukiwany

EDULICA SP. Z O.O.EDULICA SP. Z O.O.
Warszawa

W związku z chęcią zapewnienia właściwej opieki wszystkim naszym podopiecznym Przedszkole Publiczne Edulica 5 przy ul. Oławskiej 1 na warszawskim Bemowie zatrudni PEDAGOGA SPECJALNEGO.Wymagamy:- wykształcenia kierunkowego do podejmowanego stanowiska;- pasja i zamiłowanie do pracy z dziećmi;- zaangaż...

04.06.202404.06.2024