Filtruj

Praca Ogolnobudowlane - Warszawa

1-3 z 3 ofert pracy

Praca - porządkowanie działek, prace ogrodnicze i montażowe

GRZEGORZGRZEGORZ
Warszawa

Witam,Poszukuję osoby do pracy fizycznej.Wymagania: prawo jazdy kat. BDoświadczenie w ogrodnictwie i pracach ogólnobudowlanych mile widziane.Zakres prac: Porządkowanie działek, rozbiórki, prace ogrodnicze, montażowe (ogrodzenia, chodniki, podesty) zakładanie trawników, wycinka, koszenie itp. Najlepi...

11.05.202411.05.2024

Pomocnik Ogrodnika

DAREK WARCABADAREK WARCABA
Warszawa

Obowiązki: Pielęgnacja ogrodów Zakładanie ogrodów Koszenie trawy Prace porządkowe Przycinanie drzew i krzewów Prace ziemne Sadzenie roślin Utrzymanie porządku na terenie Prace ogólnobudowlane (np. ogrodzenia, kostka brukowa) Pielęgnacja zieleni terenów miejskich Wymagania: Prawo jazdy ka...

08.05.202408.05.2024
od 28 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pomocnik przy robotach ogólnobudowlanych OD ZARAZ

MARIUSZMARIUSZ
Pęcice Małe

Od zaraz zatrudnię pracownika ogólnobudowlanego przy budowie domu jednorodzinnego OD ZARAZ. Więcej info pod numerem telefonu....

16.04.202416.04.2024