Filtruj

Praca Operator Zurawi Wiezowych - Warszawa

1-3 z 3 ofert pracy

OPERATOR ŻURAWI WIEŻOWYCH K/M

nowa oferta
PRZEDSIĘBIORSTWO GO SP. Z O.O. SP. K.PRZEDSIĘBIORSTWO GO SP. Z O.O. SP. K.
Warszawa

Zakres obowiązków: obsługa żurawi wieżowych Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe język obcy - polski (mowa: B1 - średnio zaawansowany, pismo: B1 - średnio zaawansowany) zawód - Operator żurawia wieżowego uprawnienie - Obsługa żurawi wieżowych, szybkomontujących, szynowych i stacjonarnych ...

22.05.202422.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Zatrudnię operatorów żurawi wieżowych

TOMASZTOMASZ
Warszawa

Firma Layster Group Sp. z o. o. zatrudni operatorów żurawi wieżowych z możliwością szkolenia....

20.05.202420.05.2024

Operator żurawi

PUH MAGPUH MAG
Warszawa

Poszukuję do pracy operatorów żurawi wieżowych miejscowość Warszawa cena 37zZatrudnimy operatorów na terenie całego kraju...

24.04.202424.04.2024