Filtruj

Praca Paretti - Warszawa

1-3 z 3 ofert pracy

Technolog procesu

nowa oferta
PARETTI SP. Z O.O. SP. K.PARETTI SP. Z O.O. SP. K.
Warszawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:Wdrażanie nowych produktów na linii produkcyjnej, współpraca z działem R&D i Utrzymania Ruchu.Wsparcie w przygotowaniach i udział w próbach technologicznych.Opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej.Standaryzacja, parametryzacja, opracowywanie i wdrażanie standardów...

13.05.202413.05.2024

Pakowacz- Magazynier

nowa oferta
Warszawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: zaopatrywanie obszaru pakowania w komponentyprace magazynoweprace ręczne przy pakowaniu towaruprzenoszenie wyrobów WYMAGANIA: uprawnienia UDTdoświadczenie w pracy na stanowisku magazynieradostępność do pracy na II zmiany OFERUJEMY: premie miesięczne max 10%dofinansowanie do karty ...

Pracownik biurowy ze znajomością j. obcych

PARETTI REKRUTACJAPARETTI REKRUTACJA
Warszawa

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych p...

09.05.202409.05.2024