Filtruj

Praca Piekarz Cukiernik - Warszawa

1-2 z 2 ofert pracy

Piekarz/ cukiernik - blisko Metro Politechnika

nowa oferta
GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Warszawa

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć: -bieżąca produkcja wyrobów cukierniczych zgodna z zapotrzebowaniem -obsługa maszyn piekarniczo-cukierniczych -współpraca z personelem sprzedaży w zakresie zamówień oraz utrzymywanie porządku w miejscu pracyOczekujemy od kandydatów: -...

13.05.202413.05.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Początkujący Piekarz / Cukiernik II 6000zł brutto

Warszawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: obróbka ciasta zgodnie z instrukcjami przestrzeganie harmonogramu i płynności produkcji dbałość o czystość i bezpieczeństwo pracy współpraca z zespołem, by dostarczać produkty najwyższej jakości WYMAGANIA: aktualna książeczka sanepidu gotowość do pracy na II zmiany od poniedziałku...

12.05.202412.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0706 s