Filtruj

Praca Pomocnik Mechanika - Jedlicze

1-3 z 3 ofert pracy

POMOCNIK MECHANIKA

Jedlicze

Zakres obowiązków: Pomoc przy naprawach pojazdów, bieżąca obsługa, konserwacja, używanie urządzeń diagnostycznych. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe Wymagana podstawowa znajomość z zakresu mechaniki pojazdów...

03.07.202403.07.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pomocnik Mechanika Samochodowego - Nie wymagamy doświadczenia

M&E GLOBALM&E GLOBAL
Jasionka

OPIS Do pracy w amerykańskiej bazie militarnej w Zaczerniu poszukujemy pomocnika mechanika samochodowego. Twój zakres obowiązków Przygotowanie pojazdów pod odpowiednie naprawy Oczyszczanie, pakowanie i oznakowanie odpowiednich części Smarowanie podzespołów i części samochodowych Dokonywanie na...

17.06.202417.06.2024

Pomocnik Mechanika Maszyn Budowlanych

TRANSALLENTRANSALLEN
Jasło

TransAllen Dźwigi & Podnośniki to polska firma z tradycjami od 1979r. zajmująca się m.in. wynajmem oraz sprzedażą nowych i używanych specjalistycznych maszyn budowlanych.W związku z dynamicznym rozwojem zatrudnimy osobę na stanowisko: Pomocnik Mechanika maszyn budowlanych Pomocnik Mechanika Maszyn B...

12.06.202412.06.2024