Filtruj

Praca Pomocnik Wiertacza - Warszawa

1-3 z 3 ofert pracy

POMOCNIK WIERTACZA

Warszawa

Zakres obowiązków: - obsługa wiertni/ pomoc dla wiertacza - przygotowanie placu budowy - kierowca kat B - prace ogólnobudowlane - miejsce wykonywania pracy woj. mazowiecie i woj. lubelskie (dodatek za delegację + opłaty związane z zakwaterowaniem i dowozem) - kontakt z pracodawcą telefoniczny i mail...

09.05.202409.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pomocnik wiertacza, praca w Niemczech, ponadprzeciętne zarob

BB&V HANDWERKERVERBUNDBB&V HANDWERKERVERBUND
Warszawa

Pomocnik wiertnicza poszukiwany do odwiertów geotermalnych (całe Niemcy)My, firma wiertnicza bb&v, jesteśmy certyfikowanym dostawcą w dziedzinie energii geotermalnej do głębokości 300 metrów.Jesteśmy zorientowani na wiercenia geotermalne dla dużych partnerów w całych Niemczech. Jesteśmy obecni na ry...

19.04.202419.04.2024

pomocnik wiertacza

JANUSZJANUSZ
Grodzisk Mazowiecki

Zatrudnimy pomocnika wiertacza do obsługi wierceń geologicznych, studziennych itd. oraz montażu instalacji odwodnieniowych itp. Wymagania: wykształcenie minimum zawodowe techniczne . Umiejętność pracy w zespole, chęć do pracy, prawo jazdy kat.B a jeszcze lepiej kat.C - mile widziane. Praca na wier...

07.11.202307.11.2023
od 30 zł