Filtruj

Praca Pracownik Porzadkowy Sprzataczka - Warszawa

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK ZAPLECZA SPORTOWEGO K/M

STOŁECZNE CENTRUM SPORTU AKTYWNASTOŁECZNE CENTRUM SPORTU AKTYWNA
Warszawa

Zakres obowiązków: - kontrola stanu technicznego sprzętu i urządzeń sportowych, - bieżąca konserwacja kortów tenisowych i boisk sportowych, - wykonywanie prac pielęgnacyjnych zieleni na terenie Ośrodka (np. koszenie trawników, dbanie o rośliny), - prace porządkowe w budynkach i na terenie zewnętr...

14.05.202414.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Sprzątaczka w szkole od 1 lipca

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 364 W WARSZAWIESZKOŁA PODSTAWOWA NR 364 W WARSZAWIE
Warszawa

Szkoła Podstawowa nr 364 w Warszawie poszukuje sprzątaczki. Praca od 1 lipca bieżącego roku. Pracownik w ramach obowiązków i swojego rejonu: sprząta klasy i inne pomieszczenia szkolne, toalety, korytarze.Dba o estetykę, ład i porządek.C.V. można przesyłać do 20.05.2024...

13.05.202413.05.2024

WOŹNA W SZKOLE K/M

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 364 IM. KONSTANCJI MARKIEWICZSZKOŁA PODSTAWOWA NR 364 IM. KONSTANCJI MARKIEWICZ
Warszawa

Zakres obowiązków: Pracownik w ramach obowiązków i swojego rejonu: sprząta klasy i inne pomieszczenia szkolne, toalety, korytarze. Dba o estetykę, ład i porządek. Wymagania: wykształcenie - podstawowe język obcy - polski (mowa: A2 - niższy średnio zaawansowany, pismo: A2 - niższy średnio zaawansow...