Filtruj

Praca Pracownik Stacji - Warszawa

1-3 z 3 ofert pracy

TECHNIK ELEKTRORADIOLOG K/M

nowa oferta
SPECJALISTYCZNA PRZYCHODNIA LEKARSKA DLA PRACOWNIKÓW WOJSKA SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJSPECJALISTYCZNA PRZYCHODNIA LEKARSKA DLA PRACOWNIKÓW WOJSKA SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
Warszawa

Zakres obowiązków: - wykonywanie badań mammograficznych/ogólnodiagnostycznych zgodnie z obowiązującymi procedurami; - obróbka cyfrowa badań i ich archiwizacja; - obsługa systemu informatycznego; - wykonywanie testów dotyczących kontroli jakości w pracowni mammograficznej. Wymagania: wykształcen...

14.05.202414.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Mokotów- praca dla nauczyciela wychowania przedszkolnego

PRZEDSZKOLEPRZEDSZKOLE
Warszawa

Publiczne przedszkole na Mokotowie pilnie zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego w pełnym wymiarze .Dodatkowo mile widziane kwalifikacje do nauki języka angielskiego. Bardzo dobry dojazd, 100 m od stacji metra. Miła atmosfera wśród doświadczonych pracowników pedagogicznych. Zapraszam do kont...

12.04.202412.04.2024

Praca dla psychologa w przedszkolu

DYREKTORDYREKTOR
Warszawa

Publiczne przedszkole na Mokotowie zatrudni od zaraz. nauczyciela - psychologa w wymiarze 5,5 godz. Bardzo dobry dojazd, 100 m od stacji metra. Miła atmosfera wśród doświadczonych pracowników pedagogicznych.Zapraszam do kontaktu tel. 798991049...