Filtruj

Praca Referent - Suwałki

1-3 z 3 ofert pracy

REFERENT DO SPRAW REKRUTACJI PRACOWNIKÓW

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Suwałki

Numer oferty: StPr/24/0037Obowiązki:Poszukiwanie kandydatów do pracy w zakładach produkcyjnych i magazynowych. Selekcja kandydatów. Zamieszczanie ogłoszeń o pracę na stronach internetowych.Wymagania:Wymagania konieczne:Języki: ukraiński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wy...

25.03.202425.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

REFERENT DS. FINANSOWYCH

Augustów

Numer oferty: StPr/24/0328Obowiązki:1. Analiza i przetwarzanie danychsystemu ERP2. Kompletowanie danych3. Tworzenie raportów i analiz BI, ERP, Excel4. Obsługa dokumentacji finansowo-prawnejWymagania:Wymagania konieczne:Języki:angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio za...

15.04.202415.04.2024
Umowa o pracę w zastępstwieumowa o pracę w zastępstwie

MAZURSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-BUDOWLANE J.W. „ŚLEPSK” JÓZEF WISZNIEWSKIMAZURSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-BUDOWLANE J.W. „ŚLEPSK” JÓZEF WISZNIEWSKI
Augustów

Zakres obowiązków: 1. Analiza i przetwarzanie danychsystemu ERP 2. Kompletowanie danych 3. Tworzenie raportów i analiz BI, ERP, Excel 4. Obsługa dokumentacji finansowo-prawnej Wymagania: wykształcenie - ekonomiczne wyższe (w tym licencjat) język obcy - angielski (mowa: B1 - średnio zaawansowany, pi...