Filtruj

Praca Rzeczoznawcy - Warszawa

1-2 z 2 ofert pracy

Młodszy Rzeczoznawca

nowa oferta
IMPULS-LEASING POLSKA SP. Z O.O.IMPULS-LEASING POLSKA SP. Z O.O.
Warszawa

Nasze wymagania Absolwent szkoły wyższej lub student III-V roku studiów zaocznych, Prawo jazdy kat. B, Dyspozycyjność min. 4 dni w tygodniu, Znajomość rynku motoryzacyjnego, Komunikatywna znajomość języka angielskiego, Chęć rozwoju zawodowego, Mile widziana doświadczenie branży finansowej, sprzedaży...

13.06.202413.06.2024

ASYSTENT W DZIALE OBSŁUGI ZLECEŃ LIKWIDACJI SZKÓD

PARTNER CRLS SP. Z O.O.PARTNER CRLS SP. Z O.O.
Reguły

Zakres obowiązków: Rejestracja szkód w BOK. Uaktualnianie informacji w BOK. Zlecanie prac dla rzeczoznawców. Kontrola zleceń, odbiór prac. Praca od poniedziałku do piątku w godz. 08:30-16:30. Wynagrodzenie miesięczne brutto 4300 zł. Pracodawca preferuje kontakt mailowy w celu umówienia się na rozmow...

05.06.202405.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0443 s