Filtruj

Praca Sklep Rtv - Warszawa

1-3 z 3 ofert pracy

Promotor Marki RTV TCL

SALESUPSALESUP
Warszawa

Zakres obowiązków: Doradzanie klientom i aktywna sprzedaż produktów z kategorii RTV. Godne reprezentowanie marki oraz utrzymywanie dobrych relacji z pracownikami sklepu. Dbanie o czystość eksponowanych produktów. Codzienne raportowanie sprzedaży w trakcie dnia pracy. Nasze wymagania: Kompetenc...

13.05.202413.05.2024
od 27 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Kierowca kategoria C

XXXXXX
Warszawa

Zatrudnię kierowcę z kategorią C, dostawa towaru do sklepów. Pracę zaczynamy i kończymy w Sokołowie k. Janek. Wozimy towar dla RTV EURO AGD, do pracy przychodzimy na godzinę 6.00 auto czeka już załadowane, ilość sklepów uzależniona od ilości towaru, może być w trasie od 1 do 5 sklepów, najdłuższa ...

11.05.202411.05.2024
od 4999 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Promotor znanej Marki Telewizorów

Warszawa

08.05.202408.05.2024
od 27 zł