Filtruj

Praca Sklep Spozywczy - Warszawa

1-3 z 3 ofert pracy

Wykładanie towaru w markecie spożywczym

nowa oferta
WORK & PROFITWORK & PROFIT
Warszawa

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu wielu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50 000 pracowników w całym kraju. Skutecznie znajduj...

04.05.202404.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Ajent sklepu spożywczego - Warszawa

SKLEPY DOROTY PLUS SP. Z O.O. SP. K.SKLEPY DOROTY PLUS SP. Z O.O. SP. K.
Warszawa

Sklepy Doroty to renomowana sieć sklepów spożywczych, oferująca szeroki asortyment najwyższej jakości produktów. Obecnie posiadamy 27 placówek zlokalizowanych na terenie Warszawy i jej okolic. Nasza wyjątkowość wynika z bogatego wyboru produktów, atrakcyjnych cen oraz zespołu składającego się z prz...

04.04.202404.04.2024
Samozatrudnieniesamozatrudnienie

KIEROWCA KAT. B / Dostawca zakupów od 6000 netto

JAKUBJAKUB
Warszawa

Obowiązki: Dostawa zakupów spożywczych ze sklepu internetowego bezpośrednio do klientów Profesjonalna obsługa klienta Dbanie o powierzone mienie Wymagania: Prawo jazdy kat. B (min. 1 lata) doświadczenie na podobnym stanowisku komunikatywny język polski polskie prawo jazdy Oferujemy: zatrud...

16.01.202416.01.2024
od 6000 zł
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0736 s