Filtruj

Praca Sprzedawca Cukierni - Warszawa

1-2 z 2 ofert pracy

Sprzedawca | cukiernia | 6500 brutto | premia

nowa oferta
GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Warszawa

Zakres obowiązków: sprzedaż pieczywa i wyrobów cukierniczych w nowym punkcie usługowym w Warszawie obsługa kasy z ekranem dotykowym obsługa i przyjmowanie zamówień od klientów sprzątanie i utrzymywanie porządku na stanowisku pracy Wymagania: aktualne badania sanitarno - epidemiologiczne komunikatywn...

01.05.202401.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Sprzedawca w piekarni / Warszawa / 6500 brutto i premia

Warszawa

Zadania: sprzedaż produktów cukierni doradzanie / informowanie klientów w zakresie sprzedawanych produktów udział w inwentaryzacjach dbanie o porządek oraz ekspozycję piekarni Wymagania: książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych umiejętność obsługi kasy fiskalnej dyspozycyjność do pracy 2-zmi...

29.04.202429.04.2024