Filtruj

Praca Sprzedawca Czesci Samochodowych - Kurzętnik

1-3 z 3 ofert pracy

SPRZEDAWCA CZĘŚCI SAMOCHODOWYCH

PRZEDSIĘBIORSTWO OBSŁUGI SAMOCHODOWEJ STUDNIK SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO OBSŁUGI SAMOCHODOWEJ STUDNIK SP. Z O.O.
Kurzętnik

Zakres obowiązków: Sprzedawca części samochodowych Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - obsługa komputera Umowa o pracę na okres próbny: 3 miesiące. Godziny czasu pracy: od 8:00 do 16:00. Doświadczenie zawodowe: mile widziane na podobnym stanowisku. Oczekiwania dodatkowe pr...

24.04.202424.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Sprzedawca – branża motoryzacyjna

AUTO-CZĘŚCI PATRYK ŁUKOMSKIAUTO-CZĘŚCI PATRYK ŁUKOMSKI
Iława

Sprzedaż części samochodowych, przyjmowanie towaru, wystawianie faktur, transport towaru do klienta....

14.03.202414.03.2024

Sprzedawca części samochodowych

POWIATOWY URZĄD PRACY W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIMPOWIATOWY URZĄD PRACY W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM
Nowe Miasto Lubawskie

wg programu...

23.02.202423.02.2024