Filtruj

Praca Staz Fryzjerski - Warszawa

1-2 z 2 ofert pracy

FRYZJER (0,75 ETATU) K/M

nowa oferta
KOSMETYCZNO - LEKARSKA SPÓŁDZIELNIA PRACY IZISKOSMETYCZNO - LEKARSKA SPÓŁDZIELNIA PRACY IZIS
Warszawa

Zakres obowiązków: Wszechstronne świadczenie usług fryzjerskich, strzyżenie, koloryzacja, modelowanie i układanie włosów. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe język obcy - polski (mowa: B1 - średnio zaawansowany, pismo: B1 - średnio zaawansowany) zawód - Fryzjer* umiejętność - Fryzjerstwo...

09.05.202409.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Asystent fryzjera oraz samodzielny fryzjer - Warszawa Wilanów

nowa oferta
KATARZYNAKATARZYNA
Warszawa

W związku z rozwojem firmy zapraszamy do udziału w rekrutacji w salonie fryzjerskim Dom Fryzjera. Miejsce pracy: ul. Zapłocie 168, Warszawa Wilanów Poszukujemy osób na stanowisko Asystent Fryzjera lub samodzielny fryzjer. Gwarantujemy cykliczne szkolenia, pracę z edukatorem marki Kevin Murph...

08.05.202408.05.2024
od 6000 zł