Filtruj

Praca Studia Pedagogiczne - Warszawa

1-3 z 3 ofert pracy

Preschool Teacher - native speaker of english

nowa oferta
PRZEDSZKOLEPRZEDSZKOLE
Warszawa

Przedszkole zatrudni nauczyciela języka angielskiego. Praca z dziećmi 3-6 lat. Wymagania: ukończone studia na kierunkach filologia angielska lub anglistyka, przygotowanie pedagogiczne lub ukończone studia o specjalności nauczycielskiej, łatwość nawiązywania kontaktów z uczniami. Osoby zainteresowane...

10.06.202410.06.2024

Przedszkole Publiczne zatrudni psychologa

nowa oferta
DYREKTORDYREKTOR
Warszawa

Przedszkole Publiczne na Bemowie zatrudni psychologa.Wymagania:- kwalifikacje do pracy psychologa z przygotowaniem pedagogicznym (ukończone studia z zakresu psychologii);- pasja, zamiłowanie, zaangażowanie w pracę z dziećmi;- ciepło, życzliwość, pełne rozumienie potrzeb dzieci w wieku przedszkolnym;...

PSYCHOLOG W OKRĘGOWYM OŚRODKU WYCHOWAWCZYM K/M

OKRĘGOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY W WARSZAWIE FALENICYOKRĘGOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY W WARSZAWIE FALENICY
Warszawa

Zakres obowiązków: 1) przeprowadzenie rozmowy wstępnej oraz sporządzenie podstawowej informacji o nieletniej przyjętej do ośrodka, 2) prowadzenie badań i działań diagnostycznych w zakresie rozpoznania indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych wychowanek, 3...

05.06.202405.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0450 s