Filtruj

Praca Sylwia - Warszawa

1-3 z 3 ofert pracy

Starszy Projektant Odzieży

WAHIDAWAHIDA
Warszawa

Sylvia to luksusowa marka modowa znana z wyjątkowych projektów i dbałości o detale. Założona przez Sylwię Romaniuk, marka poświęca się tworzeniu ponadczasowych i wyrafinowanych elementów, które są naprawdę niepowtarzalne. W centrum Sylvii znajduje się zobowiązanie do rzemiosła i jakości. Każdy elem...

16.05.202416.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Dam pracę na terenie zewnetrznym

SYLWIASYLWIA
Warszawa

Szukam dwóch odpowiedzialnych osób do pielęgnacji zieleni. Mile widziane doświadczenie. Praca na cały etat. Więcej informacji pod numerem 72*******47....

Operator maszyny

Góraszka

Twój zakres obowiązków: Obsługa maszyn pakujących cebule kwiatowe, Kontrola jakości wyprodukowanego towaru, Udział w konserwacji i naprawach maszyn w ramach zajmowanego stanowiska, Proste prace produkcyjne magazynowe/ związane z produkcją, Wymagania: Doświadczenie na podobnym stanowisku bądź w...

od 36 zł
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0409 s