Filtruj

Praca Tir - Warszawa

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWCA C+E Ożarów Mazowiecki/Duchnice

LOGISTIC SPACE SP. Z O.O.LOGISTIC SPACE SP. Z O.O.
Ożarów Mazowiecki

KIEROWCA C+E TIR MIEJSCE ZATRUDNIENIA DUCHNICE,PRACA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU TYLKO KRAJLogisticSpace Sp. z o.o.Marcin WłodarczykKontakt:+48 609-192-087@Magazyny:Duchnice, ul. Ożarowska 40/42Konotopa, ul. Rajdowa 11www.logisticspace.pl...

06.05.202406.05.2024

Kierowca Holownika/Pomocy Drogowej Lubisz motoryzacje? Zapraszamy

KACPERKACPER
Warszawa

Twój zakres obowiązków: Realizacja zleceń assistance Wykonywanie usług pomocy drogowej: holowanie lub naprawa pojazdów na miejscu Dbanie o powierzony sprzęt Dbanie o pozytywną opinię Klientów poprzez profesjonalną obsługę i budowanie trwałych relacji Nasze wymagania: Prawo Jazdy KAT B (mile wi...

02.04.202402.04.2024
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Mechanik aut ciężarowych

TIR SERWIS GABRIELTIR SERWIS GABRIEL
Warszawa

Poszukuję mechanika aut ciężarowych do współpracy. Może być do przyuczenia , ale jakiekolwiek doświadczenie/ umiejętności są wymagane.Forma zatrudnienia i stawka do uzgodnienia....

21.02.202421.02.2024