Filtruj

Praca Transport Miedzynarodowy - Warszawa

1-3 z 3 ofert pracy

Executive Assistant

Warszawa

Zadania: Zarządzanie kalendarzem dyrektora, umawianie spotkań, komunikacja z innymi asystentami wykonawczymi i pracownikami Rezerwacja lotów, transportu, zakwaterowania, korzystanie z systemów podróży firmy oraz przestrzeganie polityk Obsługa procesu zwrotu kosztów (zbieranie paragonów, przygotowani...

09.04.202409.04.2024

Pracownik obsługi hotelowej w Grecji.

KAROLINAKAROLINA
Warszawa

Lions Entertainment to profesjonalna polska firma zatrudniająca animatorów czasu wolnego oraz obsługę hotelową w Grecji. Nasza firma stworzona jest z pasji i doświadczenia w rozrywce oraz turystyce. Hotelom, z którymi współpracujemy zapewniamy przeszkolonych animatorów oraz obsługę hotelową, którzy ...

29.11.202329.11.2023
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Mechanik odlewniczy - praca w Niemczech

Warszawa

Obowiązki: Obsługa systemów odlewniczych / maszyn odlewniczych i robotów Współpraca i wsparcie działu w opracowaniu innowacji w procesie produkcji (zmiana produktu) Wsparcie inżyniera procesu w opracowywaniu nowych norm, procesów produkcji Wymagania: Doświadczenie zawodowe jako mechanik odlewniczy, ...

11.07.202311.07.2023