Filtruj

Praca Weekendy - Warszawa

Agent Nieruchomości – praca Lipiec-Wrzesień wynajem pokoi studenckich

nowa oferta
KAROLKAROL
Warszawa

Agent Nieruchomości – praca Lipiec-Wrzesień przy wynajmie pokoi w mieszkaniach studenckich Firma Galeria Pokoi zajmująca się zarządzaniem mieszkaniami wynajmowanymi na pokoje w Warszawie poszukuje osób do pracy sezonowej w okresie LIPIEC – WRZESIEŃ przy wynajmie pokoi w mieszkaniach studenckich. Z...

13.06.202413.06.2024
od 4600 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

praca w lodziarni

AGNIESZKA.WIETCZAKAGNIESZKA.WIETCZAK
Warszawa

Szukamy pracownika do kawiarnio-lodziarni. Główne obowiązki to obsługa klienta obsługa kasy fiskalnej utrzymanie czystości stanowiska pracy i miejsca pracy Stawka za godzinę zależy od doświadczenia. Wymagany status studenta. Praca w tygodniu i w weekendy, grafik do ustalenia z szefem w okresie ...

11.06.202411.06.2024
od 27 zł

Praca sezonowa Pracownik obsługi parkingu lotniskowego Warszawa Okęcie

WITOLDWITOLD
Warszawa

Opis stanowiska: Poszukujemy studentów do pracy na stanowisku: Pracownika obsługi parkingu lotniskowego. Do głównych zadań należeć będzie: Przywóz i dowóz pasażerów na i z lotniska (parking oddalony o 3 km od lotniska Warszawa Okęcie) Odbieranie telefonów i kontakt z klientami Obsługa prostego p...