Filtruj

Praca Wymiana Wodomierzy - Warszawa

1-3 z 3 ofert pracy

Operator Sprzętu Specjalistycznego

nowa oferta
MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI W M. ST. WARSZAWIE S. A.MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI W M. ST. WARSZAWIE S. A.
Warszawa

Operator Sprzętu Specjalistycznego Miejsce pracy: Warszawa Twój zakres obowiązków utrzymanie w sprawności i czystości punktów monitoringu sieci wodociągowej, w tym: konserwacja i drobne naprawy urządzeń elektronicznych do pomiaru zawartości chloru w wodzie, mętności i przepływu wody, sprawdzenie pop...

16.05.202416.05.2024

Hydraulików zatrudnię

INSTAL-BUDINSTAL-BUD
Warszawa

Firma z wieloletnim doświadczeniem zatrudni konserwatorów specjalności hydraulik do obsługi bieżącej obiektów mieszkalnych na Ursynowie w Warszawie . Praca na terenie jednego osiedla mieszkaniowego w ośmioosobowej brygadzie. W ramach obowiązków przypada dyżur co 8 dni. Po dyżurze dzień wolny. Wynag...

14.05.202414.05.2024
od 6100 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierownik Działu Eksploatacji Sieci i i Inwestycji

nowa oferta
MARTAMARTA
Otwock

Zakres obowiązków: Do zadań Kierownika działu eksploatacji sieci i inwestycji należy w szczególności: nadzór nad zapewnieniem ciągłości eksploatacyjnej ujęć wody, stacji uzdatniania wody oraz sieci wodociągowej i kanalizacyjnej, w tym: a) zapewnienie ciągłości w dostarczaniu wody i odprowadzaniu ...

15.05.202415.05.2024