Filtruj

Praca Ohp - Warszawa

1-3 z 3 ofert pracy

WYCHOWAWCA K/M

MAZOWIECKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY W WARSZAWIEMAZOWIECKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY W WARSZAWIE
Warszawa

Zakres obowiązków: - organizowanie, realizacja różnych form pracy wychowawczej oraz aktywnych form spędzania czasu wolnego, - comiesięczna analiza pracy wychowawczej i postępów w nauce uczestników. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) język obcy - polski (mowa: B1 - średnio zaawansow...

28.05.202428.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

POŚREDNIK PRACY / POŚREDNIK PRACY – STAŻYSTA

CENTRUM EDUKACJI I PRACY MŁODZIEŻY W WARSZAWIECENTRUM EDUKACJI I PRACY MŁODZIEŻY W WARSZAWIE
Warszawa

Mazowiecka Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy, ul. Czerniakowska 71 w Warszawie ogłasza nabór na STANOWISKO – POŚREDNIK PRACY / POŚREDNIK PRACY – STAŻYSTA w Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży Warszawa Wymiar etatu 1/1Do głównych zadań na stanowisku będzie należało m.in. :•Poszukiwanie prac...

13.05.202413.05.2024

WYCHOWAWCA K/M (PRUSZKÓW)

Pruszków

Zakres obowiązków: - Organizowanie i realizacja różnych form pracy wychowawczej oraz aktywnych form spędzania czasu wolnego; - Udział w comiesięcznych radach pedagogicznych i zespołach diagnostycznych; - Comiesięczną analizę pracy wychowawczej oraz sytuacji edukacyjnej i zawodowej uczestników, w t...

29.05.202429.05.2024