Filtruj

Praca Referent - Kętrzyn

1-3 z 3 ofert pracy

starszy referent

nowa oferta
BIP KANCELARII PREZESA RADY MINISTRÓW - SŁUŻBA CYWILNABIP KANCELARII PREZESA RADY MINISTRÓW - SŁUŻBA CYWILNA
Kętrzyn

Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie Dyrektor poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: starszy referent do spraw obsługi sekretariatu w Wieloosobowym Stanowisku Wsparcia w Urzędzie Skarbowym w Kętrzynie 10-950 Olsztyn Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 59A Zakres zadań wykonywanych na stano...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

STARSZY REFERENT

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Giżycko

Numer oferty: StPr/24/0309Obowiązki:Oferta wyłącznie dla obywateli Polski Oferta pracy zgłoszona w formie naboru na wolne stanowisko pracy. Szczegółowe informacje pod adresem: https://24wog.wp.mil.pl/pl/bip/praca/-102798h-praca/Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:średnie ogólnokształcąceWyma...

08.05.202408.05.2024
Umowa o pracę w zastępstwieumowa o pracę w zastępstwie

24 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY24 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
Giżycko

Zakres obowiązków: Oferta wyłącznie dla obywateli Polski Oferta pracy zgłoszona w formie naboru na wolne stanowisko pracy. Szczegółowe informacje pod adresem: https://24wog.wp.mil.pl/pl/bip/praca/-102798h-praca/ Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące wykształcenie - wyższe (w tym lice...