Filtruj

Praca Specjalista Helpdesk

1-2 z 2 ofert pracy

SPECJALISTA DS. WSPARCIA IT

nowa oferta
POLIMEX MOSTOSTAL S. A.POLIMEX MOSTOSTAL S. A.
Siedlce

Zakres obowiązków: Bieżąca pomoc użytkownikom, instalacja i konfiguracja sprzętu komputerowego. Diagnozowanie i usuwanie awarii, współpraca z zewnętrznymi dostawcami sprzętu w zakresie napraw, przyjmowanie zgłoszeń w systemie HelpDesk. Wymagania: wykształcenie - informatyczne wyższe (w tym licencja...

24.05.202424.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista ds. wsparcia klienta z j. niemieckim i j. angielskim

nowa oferta
GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Wrocław

Zadania: Obsługa zgłoszeń serwisowych Odpowiadanie na zapytania Klientów Rozwiązywanie bieżących problemów Wymagania: Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, oraz angielskiego - warunek konieczny Doświadczenie w dziale Helpdesk, Obsługi Klienta lub obszarze IT będzie dodatkowym atutem Dyspozycyj...

23.05.202423.05.2024